ailene - komentarze


Brednie jak codzien

Tak jakos wraca mi ochota do zycia... moze potrzebowalam, tego by ktos mna potrzasnal, chocby tylko slownie... buizkai dla tej osobki. W kazdym razie nie zrobilam dzisiaj tego... i jeszcze jedno osiagniecie - zjadlam kawalek sernika, z malym poczuciem winy, ze objadam sie... ale nie zrobilam tego. Udalo mi się... Bo to nie jest tak, ze robie to za kazdym razem jak cos zjem, robie to tylko po pewnych rzeczach, ktore moja chora psychika uznaje za tuczące. Slodycze, pizza, lody, tosty... rany jak dlugo nie jadlam juz tostow... i pewnie jeszcze dlugo ich nie skosztuje. Lepsza abstynencja niz... no wlasnie, nie bede nazywac tego po imieniu, bo jest to - brakuje mi tu slowa - malo estetyczne. Rany gadam jak rasowa schizofreniczka. Nie wazne...
Golebia nie ma juz dzisiaj, moze sobie polecial. Mam juz dosyc sprzatania kup... bleee
I jeszcze jeden mam powod do zadowolenia. Znalazl sie kostium kopielowy na takie ewenementy rozmiarowe jak ja.
Przede mna Wisniewski i jego Intymna teoria wzglednosci... Porcja wzruszen nieco syntetycznych. Takie genialne rozlozenie emocji na czateczki, poetycki przeklad uczuc na terminy fizyczne, chemiczne i biologiczne... Kocham tego autora.
Spac mi sie chce... Kurde ostatnio przesypiam jakies dobre 3/4 doby... chyba potrzebuje tego, bo mi lepiej...
Buziaki, dla tych wszystkich co trwaja ze mna, chocby tylko internetowo... mialam ochote to napisac, bo nie wiem co bym zrobila gdyby nie ten pamietnik, i nie ci ludzie, ktrzy kazdym komentarzem pokazuja, ze w jakis sposob ze mna sa...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.07.2005 :: 12:02 :: aux219.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

NO I TAK MA BYĆ... PÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ. BUZIAKI
05.07.2005 :: 18:02 :: iq6.internetdsl.tpnet.pl

nudzilam sie wyjatkowo przez caly dzisiejszy dzien, jednak po przeczytaniu Twojego pamietnika, uczucie nudnosci ulecialo...bardzo podoba mi sie co piszesz, moze dlatego, ze troszke jestesmy do siebie podobne(choc nie ma takich 2 samych osob)ostatnio przezywam
05.07.2005 :: 17:58 :: iq6.internetdsl.tpnet.pl

Ssandra

nudzilam sie wyjatkowo przez caly dzisiejszy dzien, jednak po przeczytaniu Twojego pamietnika, uczucie nudnosci ulecialo...bardzo podoba mi sie co piszesz, moze dlatego, ze troszke jestesmy do siebie podobne(choc nie ma takich 2 samych osob)ostatnio przezywam
05.07.2005 :: 10:53 :: bpa17.neoplus.adsl.tpnet.pl

sayoko

Sen to dobra rzecz... jak tylko widzę poduszkę, to odlatuję z tego świata.
Talk.pl :: Wróć