ailene - komentarze


...

Jak dlugo jeszcze bede musiała wyszukiwac w kazdej chwili tego co mnie ucieszy, co obudzi chec do zycia, co przywroci usmiech na twarzy i uczucie spokoju? Dlaczego nie potrafie juz tego odnalesc?
Heh... nie mam juz sil walczyc o kazdy moment, smiac sie przez łzy i mowic ludziom to co chca uslyszec. Patrza sie na mnie, kazdy czegos oczekuje, czegos czego nie potrafie im dac. Chca widzec kogos kim nie jestem, kim nie chce i nie potrafie byc.
Usmiecham sie, ciesze, zartuje ukradkiem przelykajac łzy. Ja juz nie umiem rozmawiac, z tymi ktorych kocham. Jest swiat, sa oni, jest szklana kula - w srodku jestem ja. Szlysze ich, lecz nie oni mnie... Kiedys zawsze sie potrafilam wygadac, powiedziec to co mi lezalo na sercu, pozwolilam poznac im moje mysli. Teraz uciekam z kata w kat, by byc sama, by przestac polykc lzy, by przestac kłamac, ze wszystko jest ok.
Boli mnie to tak strasznie... to ze sie oddalilam, ze trace kontakt. Taki uczucie jakby zycie przeciekalo mi przez palce. Nie mam zalu, ze ubywa go z kazda minuta, jest mi wrecz łatwiej, bo kazda minuta boli...
Probuje robic rózne rzeczy. Czasem udaje mi się, choc robie jes tylko "cialem". Myslami jestem gdzies daleko, walcze by nie rozplakac sie na stojaco. Nic mi nie wychodzi... Raz po raz obrywam, ze znow tego zapomnialm, ze znow mi to nie wyszlo... Nikt nie potrafi tego dostrzec, ze to nie moja wina. Ze czasami zycie boli tak bardzo, ze nie potrafisz myslec o niczym innym.
Mamo moj kochana. Tak bardzo chcialabym powiedziec Ci, ze sie zgubilam. Tak bardzo chcialbym wyznac jak bardzo mnie boli, ze z kazda polkieta łza jest mi coraz trudniej. Ze kazde dnia, choc tak bardzo staram sie odnalesc cos dobrego, cos milego, nie potrafie... kazdego dnia bije sie ze soba by nie siagnac po tabletki. Kiedys wszystko bylo takie proste, a dzisiaj nie potrafie sobie juz poradzic. Nawet tutaj udawalam, choc obiecalam sobie, ze bede pisac wszystko, ze napisze prawde. I Tobie nakłamalam, ze juz teg nie robie, ze jem normalnie i wierzysz w to... a ja cie okłamuje kazdego dnia, nawet po kilka razy dziennie. Ja juz nie widze dla siebie nadzieji. Nie widze jutra. Nie widze nic, tylko dzis, tylko ciemnosc, tylko bol. Ostatnimi miesiacami zylam tylko dla Ciebie i dla tej garstki ludzki, ktorych kocham... nie mam juz sil.
Po co to pisze? Uzewnetrzniam sie tylko. Dzisija bede plakac a jutro obudze sie znow silna na tyle by twozyc nowe klamstwa i napisac, ze dolek minal choc i tak wszystko we mnie bedzie krzyczec, ze to nie prawda.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.06.2005 :: 18:27 :: ava232.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Przpraszam za to co napiszę, ale jestem cholernie ciekawa po co udajesz. Nie chcesz zranić innych. Na sto procent zranisz ich bardziej, jeżeli coś Ci się stanie... jeżeli w końcu kielich łez się przeleje. Pomyśl o tym!!! Bo może być za późno. Również mam doły... również okłamuję... ja też płaczę... ale nigdy nic na siłę. Jestem sobą i zawsze taka będę, Ty również. Nie możesz poddać się jakimś problemom, bo zasłonią Ci świat! A świat istnieje przecież również dla Ciebie. Jutro obudzisz się silna... i pojutrze znowu i popojutrze... musisz tylko chcieć i płacz pomoże i w końcu dół minie. A może warto porozmawiać. Wiem, że łatwo mi tak napisać... ale może jeżeli nie spróbujesz potem będziesz żałowała?? Trzymaj się i nie trać nadziei. BUZIAKI
30.06.2005 :: 14:36 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

No własnie, co napisać... Bo wszystko zabrzmi banalnie. Ale w końcu znajdziesz coś co da Ci siłę. I naprawdę najlepiej przemóc się i dać sobie pomoc.
29.06.2005 :: 23:09 :: dial-4931.wroclaw.dialog.net.pl

prophetofdoom

Ailene szeczrze mówiąc nie wiem co mam ci napisać, tak bardzo ciałabym ci pomóc, wiesz, że zawsze znajdziesz we mnie oparcie i że ja cię nigdy nie opuszczę... jesteś mi zbyt droga na to, chciałabym ci pwoedzieć że wszystko będzie ok ale słowa pisane tracą na wrażeniu, to już nie jest to samo co powedziane prosto w twarz, tak bardzo chciałbym ci pomóc powiedz tylko jak...
29.06.2005 :: 10:06 :: gate.olnet.com.pl

madzia ciesz sie zyciem. popatrz ile masz rzeczy których inny nie maja :S., Mama, Dom, Siostra,Kot, zdana matura, wspomnienia, podróze, marzenia, przyjacioł...Madzia to jets naprawde duzo.Jak ci pomóc - h.
29.06.2005 :: 00:02 :: cfe37.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Koment niżej jest odemnie:*Pozdrawiam:biedronka
29.06.2005 :: 00:01 :: cfe37.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przestan udawac silna.Pozwol komus pomoc moze bedzie latwiej z kims pogadac niz tworzyc lodowa otoczke.Ja rowniez tworzylam wokol siebie niepotrzebna lodowa kole ale zrozumialam ze to jest sztuczne fałszywe i nie fair w stosunku do ludzi ktorzy sa w stosunku do ciebie szczerzy i mowia naprawde co czuja.Nie mozna tak oszukiwac ludzi ktorzy na to nie zasluguja.Przemysl to trzymaj sie ciaplutko:*

Talk.pl :: Wróć