ailene - komentarze


Takie tam

Zyje nadal... jakos, chociaz zdarza mi sie dokonywac pewnych aktow auto-kanibalizmu - wygryzam do bolu paznokcie. Do wtorku jeszcze trzy dni... potem rzekna sie moje losy... jakby we wtorek nie bylo notki to znaczy, ze wpadlam (celowo) pod ciezarowke na trasie kolo mojej szkoly.
Wzieli mnie dzisiaj do kina. Grunt to rodzinka... i takowyz tytul nosil ten film. Malo smieszny... proba pociagniecia lacha z terrorystow, niebardzo udana poza jdena scena. Samochod, srodek nocy:
Terrorysta 1: Masz lont?
Terrorysta 2: Nie, sznurek sie skonczyl, wziolem za to linke wedkarska...
T1: Idiota...
Terrorysta idiota udaje sie do apteki:
T: Poprosze tampony...
Aptekarka: Jakie? Normal, Plus, Super Plus, z aplikatorem czy bez?
T: Yyyy nie wiem, to nie dla mnie...
A: Na lont...? Te beda najlepsze...
Malo smieszne jak sie pisze. Zreszta jak caly film. Ale coz zrobic, reklamacji biletow, za kiepski film nie uwzglednia się. Widoki maja ładne na Korsyce. Chociaz widoki to sobie moge poogladac na Discovery. Dobra koncze z sarkazmem.
A tak baj de łej to odkrylam, ze mam kregosłup jak stegozaur. Wystaja mi kolce z plecow, troche za bardzo sie wygioł on siedzienia przy kompie. Dobra nie mecze juz nikogo...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.06.2005 :: 21:44 :: 213.77.107.3

Sabina

oOoOoooo nie czuje sie już samotnie ... nie tylko ja mam zdeformowany kręgosłup :D
27.06.2005 :: 09:16 :: 80.51.255.74

Ej no nie skacz pod ciężarówkę! Wszystko bedzie dobrze!
Najlpsze są czeskie komedie,kompletnie nie wiadomo o co chodzi,ale za to jest bardzo śmiesznie.
Scena z tamponami poraziła mnie :)

26.06.2005 :: 16:50 :: awh218.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

^^ Mój kręgosłup narazie jest w porządku chociaż parę zbędnych kilosów zasłania mi kręgi... :) Wiem wiem kiedyś zacznę się odchudzać... Ten film to z Jeanem Reno prawda? Lubię bardzo tego aktora... Gra dobrze i w komediach i w sensacji. Ja mam zamiar wybrać się na Wojnę Światów z Tomem Cruisem. Spielberga, więc może być oki:) Zwłaszcza, że fantastyka:) Nie rzucaj się sama pod ciężarówkę, jak coś spotkamy się i zaszalejemy razem:). Kraków ma wyniki w poniedziałek:) Im szybciej tym lepiej... Ja chcę żeby było po wszystkim. Dobra koniec z myślami destrukcyjnymi. Trzymam kciuki za nas obie, jak chcą mogą się dołączać... I aby do spotkania we Wrocku na uczelni. Nie wiem co jeszcze mogę pisać... Nio BUZIAKI moja blogowa przyjaciółko (ta nazwa mi pasi^^)
26.06.2005 :: 14:11 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

wiepszowinka

bosh... nie mówmy o tym filmie. miałam wczoraj ochotę się pobrechtać i poszłam z psiapsiółą na jakimś filmie i poszłyśmy wałaśnie na ten.... bardziej rozśmieszyła nas baba w kosmetycznym... a co do sceny tamponowej: za mocna byłaXD
26.06.2005 :: 13:24 :: pa202.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Gdyby za głupie filmy zwracano kasę to byłoby chyba za pięknie...
26.06.2005 :: 10:34 :: nat.udn.pl

gunsiorka

oo tak zaluje ze nie zwracaja kasy za durne filmy..no ale tak bywa
a ja sie za bardzo garbie...jak łuk nie no nie az tak ale sie garbie:/
Talk.pl :: Wróć