ailene - komentarze


...

Tak oto wczoraj ulpynal mi dzien, w otoczeniu zapachu jasminu. Tak pieknie wyglada Park Szczytnicki przypruszony bielą. I pewne osoby maja mnie juz dosc po dniu wczorajszym. Coz maja mnie tylko jedna, beda musieli sie przyzwyczaic...
A dzisiaj snilo mi sie, ze objadalam sie czekolada. Obudzilam się i chcialam isc i znowu to zrobic... Irracjonalne, przeciez mialam pusciutki zoladek. Boze... moja psychika rozpada sie do reszty.
Dzisiaj postroili się i poszli sobie, znowu zostawiajac mnie tylko w towarzystwie scian. Znow mam ochote plakac... a znow bede sie usmiechac i udawac, ze wszystko jest wspaniale i cudowne, znow bede odpowiadac wylewnie jak poszla mi matura i gdzie sie wybieram. Jakby to kogo rzeczywiscie obchodzilo... Dzisiaj swietego Jana, moj dzidek ma na imie Jan... Boze... czemu Ci wszyscy ludzie widza tylko to co chca widziec...?


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.06.2005 :: 22:19 :: dni205.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

bo to co widza musi pasowac do ewnej wlasnej ideologii, jesli ja straca straca wszystko... prwda nie zawsze jest piekna... obiektywne slowa nie maja tak mocnego zabarwienia emocjomalnego, nie zawsze pociagna za soba tlumy... ludzie zawsze zyli w swiecie w ktorym ktos cos pokazywal, zwrcal uwage na cos, a nie caloksztalt... dajemy sie manipulowac... niestety...
24.06.2005 :: 21:25 :: avn60.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Sympatyczne zmiany, zawsze lubiałam mało kolorów i taki stonowany klimat... Wiesz ta maturka to faktycznie obłęd. Ja od pytań jak mi poszło dostaje normalnie konwulsji. Taka rada jak masz ochotę to płacz, łzy pomagają, mimo późniejszego pieczenia oczu. Tak chciałabym dostać się do Wrocławia... wszystko byłoby takie proste. Ale niestety świat jest zaplątany. A ludzie często swoje oczy chowają w kieszeń, dla dobra ogólnego... niestety... BUZIAKI
24.06.2005 :: 20:39 :: bns216.neoplus.adsl.tpnet.pl

sayoko

Ludzie stwarzają sobie własne światy, zamykają się w nich i równocześnie udają normalnych...coś jak Matrix, tylko na mniejszą skalę.
24.06.2005 :: 14:12 :: cgk82.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Niektórzy ludzie chcą widzieć tylko co chcą ponieważ jest im tak łatwiej choc czsem sami sobie sprawiają problemy.Są również ludzie którzy pięknie potrafią zamaskowac swoje prawdziwe uczucia a wszyscy wkoło są zbyt leniwi lub mało uważni by zobaczyć prawdziwe uczucia swojego znajomego/przyjaciela.Niestety świat jest pełen zakłamania a większość ludzkości pragnie sobie życie tylko ułatwiać...Pozdrawiam
Talk.pl :: Wróć