ailene - komentarze


Cut me free, bleed with me... One by one we will fall...

Małe zmiany. Czarno-bialo-minimalistyczne... takie jak moj nastroj w ostatnich dniach. Licze minuty... ile ich uplynie, az znowu bede mogla zasnac. A potem pobudka i kolejny dzien bez perspektyw.
Kiedys... kiedys szukałam w minionym dniu, czegos cz odroznialo go od poprzedniego, jakiegos zdarzenia, chocby malutkiego, ktore odrozniloby jedna dobe od drugiej... teraz juz brak mi sil i checi. Chyba pojde sie przejsc, nie ma sensu. Nawet pisac mi sie nie chce, bo o czym?


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.06.2005 :: 12:43 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Ja mam czasem fazy niemalze jak Picasso. Nic się nie chce, ale w końcu trzeba się obucdzić z tego zastoju i Ty tez prędzej czy później zaczniesz dostrzegać pozytywna barwy swojego życia.
23.06.2005 :: 10:40 :: avd34.internetdsl.tpnet.pl

paulishka92

siemka, mam pytanko!
Jak wstawia sie linki na bloga?
Prosze odpowiedz na moje pytanie pod adresem http://paulishka92.talk.pl
bede ci bardzo wdzieczna!
papap...;(
23.06.2005 :: 06:03 :: cgc67.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Też tak miałam że uważałam iż moje życie jest monotematyczne;)Lecz zmieniło się to gdy się zakochałam...poczułam że wszytsko jest inne piękniejsze.A teraz gdy znowu pozostałam sama moje życie nadal nie jest nudne,monotonia najwyraźniej opuściła moje zycie:)W twoim pewnie też zajdą jakieś zmiany i już nie napiszesz że dzień w dzień dzieje się w twoim życiu to samo:)Pozdrawiam:)
22.06.2005 :: 22:35 :: boz81.neoplus.adsl.tpnet.pl

sayoko

Śliczny lay...czyj to rysunek?
22.06.2005 :: 21:45 :: dnr130.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

o sobie... o uczuciach... o podobienstwie... o wspomnieniu... o sloncu.... o deszczu... o kiszonych ogorkach...kazdy dzien jest innny chocby dlaego, ze ty jestes sarsza....
Talk.pl :: Wróć