ailene - komentarze


...

Uderzyłam sie w glowe. Mam wrazenie jakby ciesnienie w mozgu wzroslo do pieciu atmosfer... znowu fizyka. A teraz troche z pogranicza fizjoligii i biologi - odrastaja mi wlosy. Wrescie, po polrocznej kuracji. Nic tylko krzyczec "zajebiscie", caly szkopol w tym, ze krzyczec mi sie nie chce... taki jakis wieczorny brak entuzjazmu. Pozdrowienia dla Amaralis i Stacha za mile popoludnie...
A i jeszcze podziekowania dla Sayoko w walce ze spamem. Jak juz raz napisalam - rekalmy wynocha!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.06.2005 :: 19:57 :: avu191.neoplus.adsl.tpnet.pl

:)kijo

miło, że miła atmosfera... zebyś przypadkiem nie zarosła :D... zarcik:) buziale olbzymie (coś mi na główencję padło...^^)
22.06.2005 :: 14:25 :: dial-6217.wroclaw.dialog.net.pl

prophetofdoom

ale ty masz problemy Ailene, ty się po prostu ciesz że ci włosy rosną a nie krzycz bo to niebezpieczne znasz chyba bajkę o wróbelku...? i tak cią ja opiwiem no więc słuchaj leciał sobie wróbelek i przyszedł deszcz wielka ulewa, krople ciężkie zbiły i przemoczyły skrzydełka wróbelka który wycieńczony i przemarznięty usiadł na łace pełen mysli że to koniec, ale szczęsliwy traf sprawił że na łonce była krowa którna na wróbelka narobiła, bądź co bądź trochę nie przyjemne ale uratowało wróbelka który ogrzał się w ciepłym placku z gówienka, więc z ropierjącej radości zaczął śpiewać, wtedy przyszedł kotek oczyścił wróbelka z gówienka i zjadł, morał jest taki nie każdy kto na ciebie narobi jest twym wrogiem, nie każdy kto cię z gówna oczyście jest twym przyjacielem a jeżeli czujesz się szczęsliwa to pod żadnym pozorem nie śpiewaj, więc już masz wytłumaczenie dlaczego nie możesz krzyczeć czy spiewać że jesteś szczęliwa.... :) wielkie pozdrowionka...
22.06.2005 :: 09:08 :: pa195.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Tak to jest jak się na coś czeka bardzo długo to potem nie ma się już sił, żeby zacząć sie z tego cieszyć.
21.06.2005 :: 22:37 :: dnr130.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

od fizyki uciec sie nie da... od bioli tez... czasem nic sie wieczorem robic nie chce... wiem cos o tym...
Talk.pl :: Wróć