ailene - komentarze


Under the blue sky...

I znowu rozpoczne notke od sporostowania. Nie H. a raczej Amaralis, za pizze bedziemy płacić. Nie bede w szpileczkach spieprzac przed rozwscieczonym kelnerem...
Dzisiaj po intensywnym sprzataniu kotłowni, w ktorej kurz mozna było zamiatac, centymetrowa warstwa zalegal na piecu i rurach, czekalo na mnie bardzo optymistyczne powitanie. Wylazłam z kotłowni brudna jak nieboskie stworzenie, na schodach czekała H. "Madzia! Teraz mozesz za kopciucha w teatrze robic! Wujek dawaj aparat!". No coz... rzeczywiscie moglam robic i to bez charakteryzacji... i na dodatek pospiewac sobie jeszcze "Moje czarne stopy, czarne stopy..." wzorem Iwana i Delfina...
Zeby przepydkiem nie bylo nudno H. wymysliła nowe zajecie: "Madzia, powyszukujmy brzydkich rzeczy na niebie..." Hmm skonczylo sie na najbardziej zbereznych dowcipach jakie znamy i probie uwiedzenia przez H. mojego sasiada... coz nie udalo sie, ma on zone i dziecko...
A tak w ogole to mama znow popelnila swoj zyciowy blad... woscila mnie do kuchni. Mialam zrobic sos pomidorowy. Wyszła pomidorowa z kluskami lanymi... troche za malo wody dalam do zageszczacza... ale za to kluseczki jekie ladne wyszly, idealne, okraglutkie, pierwsza klasa... No i chwila przelomowa... Mama zamiast znow mnie zjechac z gory na dol, tylko smiala sie do rozpuku. Krok milowy w historii naszej rodziny. Milo bylo slyszec jak smieje... dawno nie bylo to taki szczery gleboki smiech...
Jeszcze odpowiedz dla pytan w kometarzach. Moja mama uczy w klasach 1-3 w jedej z podoleśnickich szkol. Dzieciaki tworza jedyna taka klase w szkole, resza zachowuje sie juz "normalnie"...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.06.2005 :: 22:02 :: nat.udn.pl

gunsiorka

hmm no to wiesz zaczatki sztuki kulinarnej juz masz trzeba bedzie pare rzeczy ulepszyc i bedzie ok..a Ivan z tym drugim ćwokiem to sie nadaja tylko hehe do jakichs sprytnych przerobek.. pozdrowionka
21.06.2005 :: 18:14 :: boj73.neoplus.adsl.tpnet.pl

sayoko=>miriam

Ludzie, trzymajcie mnie, zaraz się krew poleje!
Jak chcecie SPAMować, to z dala od blogów cywilizowanych ludzi!
21.06.2005 :: 16:29 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

niekochanaja

niestety rodziców się nie wybiera=D trzeba ich znosic, a oni muszą znosic nas=D też niestety=)
21.06.2005 :: 14:59 :: dcx68.neoplus.adsl.tpnet.pl

miriam

Siemka super blog. Fajnie by było gdybyś pomógł/a mi zdobyć 6-cio cyfrową liczbę odwiedzin i 4-ro cyfrową liczbę komentarzy. Jak już się zdecydujesz to w komentarzach zostaw swój adres bloga to zostaniesz wpisany/a do moich linków. Aha zostaw jeszcze jak mam cię zapisać, żeby później nie było na mnie, że zły nick ci dałam. A oto mój blog http://overgroundandpreluders.blog.onet.pl
P.S. Nie tylko będziesz u mnie w linkach, ale ja się często będę odwdzięczać. Pozdro
20.06.2005 :: 23:38 :: cgg213.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Nom to witaj w klubie!-ja tez nie mam talentu kucharskiego.Wole sie za gotowanie nie zabierac-dla bezpieczenstwa swojego i innych.Pozdrawiam
20.06.2005 :: 22:25 :: cmu104.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ivan i Wieloryb jest po prostu...Ivan i ...oj rzadza, Ratujmy walenie!!
20.06.2005 :: 21:34 :: dnj62.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

no to bediesz miala wspomnienia moj droga :D. ciesze sie, ze w rodzince juz lepiej. smiech lekarzem uszy...
20.06.2005 :: 21:14 :: aux18.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

normalnie... dobre:), bo być grzcznym to nienormalne... To u Ciebie też dzisiaj wesoła było... Nie ma jak dobrzy znajomi... BUZIAKI
20.06.2005 :: 21:02 :: ami121.neoplus.adsl.tpnet.pl

malka91

Siemka!! Chciałabym Cię zaprosić na pewną stronkę. Jest to takie młodzieżowe forum, ale dopiero się rozkreca, więc potrzebujemy więcej użytkowników. Jest tam wiele fajnych działów, w których możesz porozmawiać z innymi na każdy temat.
Adres: http://forum.jajko.net/ Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam :)

Talk.pl :: Wróć