ailene - komentarze


Dzien jak sto innych...

Na poczatek takie małe sporostowanie do poprzedniej notki.Przeczytałam ja po innym katem i teraz to dopiero widze. Nie mam nic przeciwko kolorowym ciuchom, w mojej szafie tez znajdzie sie troche zielonych, bordowych i bilych rzeczy. Nie znosze jednach ostrych fluorescencyjnych kolorkow - tzw oczojebow, takich ala panowie z MGK i służb drogowych, tylko, ze oni nosza je z wiadomego powodu...
A ogolnie to zmeczona jestem. Wczoraj majstrowałam przy kompie do trzeciej w nocy. Gdy zaczelo sie przejasniac zaczelam sie zastanawiac czy w ogole oplaca mi sie isc spac. Oplacalo się, bo dzisiaj znow bede mogla posiedziec do pozna. Ostanio zauwazylam ,ze znowu zaczynam przestawiac sie na "sowi tryb". Tak nazywam moj wakacyjny tryb zycia. Mimo, ze jestem wypoczeta to pelnie sprawnosci umyslowych osiagam tak kolo polnocy. Przestaje mi sie chciec spac, dostaje zastrzyk energii, do glowy wpadaja dobre pomysly i staje sie tak uparta, ze nie poloze sie zanim nie skoncze tego co robie. Glupia jestem...
Mam nas dziisaj wyciagnela na festyn rodzinny organizowany przej jej szkole. Udalo mi sie nawet odciagnac ojca, ktry niemal przyrosl juz do komputera. Przynzje bez bicia... mama w domu ma bachory, a w szkole dzieci... Trzynastoosobowa klasa, wszyscy grzeczni, pilni, sami potrafia sie soba zajac. Takie zdarzenie - mama spoznila sie do pracy, byla na moim rozdaniu swiadectw. Nie dodzwonila sie do szkoly, jednak wiedziala, ze ktos przyjedzie i zada cos dzieciakom do roboty. Ptrzyjezdza do szkoly, na korytarzu cisza. W kasie wszyscy siedza i cos pisza. Myslala, ze ktos cos dziciakom zadal, a oni mowia, ze sami przecyztali czytanke i teraz robia zadania... Inne nauczycielki nawet nie wiedzialay, ze jej nie bylo. Hmm dla takiej klasy to moglabym nawet nauczycielem zostac...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.06.2005 :: 20:24 :: dnj62.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

tez lubie pozno chodzic spac i wstac tez poznawo, ale niestety miejsce zamieszkania mi nie pozwala... a klasa... malo ktora robi cokolwiek bez potrzeby... niestety... nawet jesli cos sie komus chce zrobic to zazwyczaj nie znajduje wielu zwolennikow...
20.06.2005 :: 15:00 :: nat.udn.pl

gunsiorka

to sa ewenementy...ale milo spotkac na swojej drodze wyjatki...tak dla takich wyjatkow warto byc nauczycielem... pozdrawiam
20.06.2005 :: 12:50 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Gdyby moja klasa została sama na dłuższy czas to pewnie wysadzilibyśmy cała szkołe ;) A czego uczy Twoja mama apropos?
20.06.2005 :: 12:40 :: avf216.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kijo

To strasznie dziwne!!! Grzeczne dzieci?!... Chyba Twoja mama musi być zarąbistą nauczycielką skoro dzieci w jej klasie tak się zachowują. Ja to od kiedy tylko pamiętam znam tylko drące się nieustannie bachory, dlatego mówię że jak być nauczycielem to tylko w liceum. I tak jeszcze na koniec to masz rację pochodzę ze wsi turystycznej zwanej Szklarską Porębą i nuudddyyy są tutaj nie zazdrość! BUZIAKI
20.06.2005 :: 12:34 :: boq201.neoplus.adsl.tpnet.pl

sayoko

Te dzieci ro jakieś mutanty...nikt normalny się tak nie zachowuje.
20.06.2005 :: 00:29 :: cfc15.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Ja też nie trawie ubrań w oczojebnych kolorachPozdrawiam
19.06.2005 :: 23:34 :: gate.olnet.com.pl

hnm kochana madziu dzisiaj był piekny dzień..wiesz spotakania z przyjaciółmi , rozmowy. chce ci przypomniec ze nie zawarłas jednak reflekscji o propozycji zaoszczędzenia na tej pizzy ale moze faktycznie lepiej byc zapobiegawczym...
19.06.2005 :: 22:56 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

wiepszowinka

n o, ja właśnie takie lubię... ale to o niczym czasami nie świadczy, bo nie zdażyło mi się zmuszać, lub śmiac się z kogoś, kto takowych nie lubi..... tak samo funkcjonuję w wakacje.... do 5 rano, póiej spać, wstać na obiad i wyjść z domu.... a co do Twojej mamy... gdzie Ona pracuje, bo ja takich dzieci nie spotkałam....
Talk.pl :: Wróć