ailene - komentarze


In my world love is for poets...

Odrodzenie duszy przy Swanheart Nightwisha... Dzisiaj odkrylam ten utwór. Odkryłam... odkryłam w nim to cos, czego zawsze szukam w muzyce, magię... Swanheart to bajka napisana nutami. Cos jeszcze odkryłam dzisiaj... dobrze mi w bieli. Moje oczy i wlosy wydaja się jeszcze ciemniejsze niz w rzeczywistosci... Choc i tak zaden kolor nie pokona mojej ukochanej czerni...
Nie umiem dzisiaj pisac. Moje mysli znowu rozbiegaja się na wszystkie strony, nie mam sily ich łapac... Moze wkleje po prostu to, magie dzisiajszego wieczora...

All those beautiful people
I want to have them all
All those porcelain models
If only I could make them fall

Be my heart a well of love
Flowing free so far above

A wintry eve
Once upon a tale
An Ugly Duckling
Lost in a verse
Of a sparrows carol
Dreaming the stars

Be my heart a well of love
Flowing free so far above

In my world
Love is for poets
Never the famous balcony scene
Just a dying faith
On the heaven s gate

Crystal pond awaits the lorn
Tonight another morn for the lonely one is born


Nightwish


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.06.2005 :: 20:37 :: dnt121.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

czasem by odkryc takie male proste piekno potrzebujemy bardzo duzo czasu... czasem odkrywamy je w rzeczach mijanych kazdego dnia po wielu latach...
16.06.2005 :: 20:22 :: dial-4017.wroclaw.dialog.net.pl

prophetofdoom

hej Ailene wiesz, że nic nigdy nie będzie piękniejszego od czerni i mocy wyrazu tego koloru, nightwisha to jeszcze posłucham, mam nadzieję że mam tą piosenkę,a jak nie to będę miała...;) wiesz co mam małe pytanko czy wiesz że rozbiegane myśli wcale nie wróża nic dobrego...? ale nie matrw się jest nas dwi ja też się dzisiaj nie mogę nad niczym skupić, oprócz miejca W(yrobów) C(ukierniczych) choć to nic z cukrem nie ma wspólnego.... :))pozdrowionka... przeprosiny znajdują się na moim blogu as you wished...:)))
16.06.2005 :: 20:02 :: boa52.neoplus.adsl.tpnet.pl

sayoko

Nie słucham w zasadzie metalu... raczej czegoś w stylu punku. Wczoraj odktyłam śliczna piosenkę Good Charlotte-
16.06.2005 :: 13:34 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

kolorów
16.06.2005 :: 13:33 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Ech, ja też wolę czarny i ciemne kolory. Jakoś mi się wydaje, że mniej ludzi zwraca na mnie uwagę, Nie jestem fanka ,, oczojebnych
15.06.2005 :: 22:30 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

wiepszowinka

ile razy odkryłam siebie, magię, życie w piosence.... ile razy było to cudownym lekarstwem....
Talk.pl :: Wróć