ailene - komentarze


Full of broken thoughts, I cannot repair...

Nie umiem, nie potrafię... choc chcialabym, wszystko wraca. Czarne mysli, brak planow, brak przszlosc... Ciemnosc, pustka... Tlumy ludzi nie ze mna, nie przy mnie, obok mnie... Tlumy ludzi, ktorych oskarżam, ze nie rozumieja... choc po prostu nie wiedza, wiec jak maja rozumiec? Znowu nie potrafie odnaleśc siebie...

Zgubilam swoja dusze...?
Nie...
Zatrzasnela się w muszelce zobowiazan
Zasklepionej normalnoscia
szara az do bolu
Egzekwowana na milion sposobów
przez swiat...
Ucieka czarnym tunelem
scigajac krople swiatla
wciaz trafia na szklana szybe...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.06.2005 :: 21:36 :: dmt164.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

czasem po prostu tak bywa. tez cierpie na brak planow...
12.06.2005 :: 19:36 :: awq151.neoplus.adsl.tpnet.pl

regret

czasami też mam podobne chwile... zbyt często. Bratnia dusza leczy rany ale ślad zostaje. Czasami zbyt gęboki by móc zupełnie zapomnieć. Po każdej burzy świeci słońce :] www.regret,mylog.pl będzie mi miło jak zostawisz ślad po sobie u mnie. Przesyłam pozdrowienia pełne pozytywnej energii :-D
12.06.2005 :: 18:30 :: boi46.neoplus.adsl.tpnet.pl

sayoko

A co do Twojego komenta...nie, tata nistety nie jest konserwatorem zabytków...jest dyrektorem domu dziecka, ale to na niego oczywiście spada obowiązek zabezpieczenia budynku...a budynek ma kilkaset lat i jest prawie że w stanie rozsypki
12.06.2005 :: 18:08 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

wiepszowinka

zgadzam się z sayoko... a tak poza tym, to po prostu musisz się postarać otworzyć... ja znalazłam osoby, które mi w tym pomogły... i jest dużo lepiej....
12.06.2005 :: 17:16 :: awr180.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Pomyśl o czymś miłym, o chwili szczęścia, którą niedawno przeżyłaś. Taki chwilowy dół mija po kilku spokojnych wdechach i WMÓWIENIU sobie, że może jutro zaświeci słońce i czeka Ciebie nowa niespodzianka. No tak to ja zawsze myślę, bo deprechę emocjonalną mam kilka razy w tygodniu... BUZIAKI
12.06.2005 :: 12:25 :: bnt246.neoplus.adsl.tpnet.pl

sayoko

Piękne...
jeśli umiesz tak pisać, to znaczy,że szarość jeszcze nie wnikła do Twojej duszy...
Talk.pl :: Wróć