ailene - komentarze


Akcja "Pszczoły"

To po prostu trzeba byc mna... nie porzadlily mnie pszczoly, nie dostalam nieprzewidzianych reakcji alergicznych, nie wpadlam w dziure zakryta trawa i nie zlamalam nogi... Los mi sprzyjal... szkoda tylko, ze moj brak wyobrazni dziala totalnie wbrew losowi... Takim smiesznym narzedziem odsklepialam wosk z ramek. Wygladalo jak widelec, tylko ze mialo "kolce" (nie wiem jakiego slowa uzyc) w wiekszej ilosci, dluzsze i bardziej ostre. Wbilam je chyba za gleboko, bo nie chcialy wyjsc. Z calej sily pociagnelam je, wosk poscil i widelki wbily mi sie w nos. Mam trzy piekne czerwone, podbiegle krwia dziuki, na samym czubie nosa... Boli... W dodatku cala przesiaknieta jestem dymem... ble... Oczywiscie nie obylo sie latania jak ze sraczka z ramkami. Ale mnie plecy napieprzaja... (obiecuje nie bede juz wiecej bluzgac... chyba ze znow cos mnie ostro podkurzy).
Hmmm juz nie jestem zla... to cale wybieranie miodu to chyba zlo konieczne... choc ma tez pozytywne aspekty. Babcia zawsze cos rzuci he he. Mozna pojesc pylku kwiatowego zmieszanego z miodem... normalnie cos pysznego, najlepszy jest czerwony... hmmm gorzej z ramkami z pylkiem, zostaly zdewastowane przeze mnie i widelki. Poza tym opowiedzialam babci o ojcu. O tym, ze skacze w okol innych osob, siedzi calymi dniami na necie, w ogole nie interesuje sie nami, a gdy tylko zwroci mu sie uwage to awanturuje sie o wszystko. Moze ona, kobieta o sile perswasji porownywalnej z NKWD cos zdziala...
Idem odpoczywac, jutro koszmaru ciag dalszy...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.06.2005 :: 12:06 :: v20-s1.itpp.pl

outsiderka

miałam kiedyś wujka pszczelarza. Na szczęście byłam mała i do orboty mnie nie zapędzał =) Ale pyłek kwiatowy, to fajna rzecz =), no coż jak to idzie:
03.06.2005 :: 20:29 :: bnk28.neoplus.adsl.tpnet.pl

sayoko

Yhm... mam nadzieję,że szybko się zagoi.

Rezygnuję z pisania na talk.pl, bo notek mi nie wyświetla, ucina je lub zmienia ich treść. Podaję adres, na którym o jakiegoś czasu zamieszczam notki z talka(no i jeszcze parę tych, które na talku mi się nie wyświetliły). www.sayoko.mylog.pl
03.06.2005 :: 15:30 :: avb216.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Dupa... nie wszystko napisałam... -_- E mail jest na stronce, ale lepiej wyślij na ten deavi@o2.pl .... Teraz wszystko buziaki
03.06.2005 :: 15:28 :: avb216.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Powodzenia... hehehe Teraz wszyscy będą się zastanawiać po co ci tyle dziurek w nosie;] Żartuje... Jeżeli masz sejwy do Soul Reavera II to przesyłaj migiem cokolwiek;] Wszystko przyjmę z otwartymi ramionami. Co do Nightwisha poproszę o tytuły piosenek tak szybkich jak I wish I Had an Angel:) Lubię szybkie kawałki... Nio wszystko napisałam BUZIAKI
03.06.2005 :: 13:56 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Nawet nie wiedziałam, że pyłki kwiatowe moż na spożywać ;)
02.06.2005 :: 21:32 :: dmx200.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

ale przynajmiejm masz sliczna pamiatke... wiesz, jak takie 3 czerwone kropki na nosie inspirujaco dzialaja na ludzi ;P
Talk.pl :: Wróć