ailene - komentarze


Parę gorzkich slow

Do wszystkich Tamiczek, Kasiuń i tych, ktorzy z mojego pamietnika robia sobie reklamowy bilboard.
Najlepsza reklama bloga jest inteligentny komentarz i tylko taki moze zachecić mnie do odwiedzenia pamietnika autora. Jesli masz zamiar napisac tylko:
"Spoko/fajny/ciekawy blog (...) wpadnij do mnie i koniecznie cos skomentuj i/lub wpisz sie do ksiegi gosci"
Nie licz, ze sie tam pojawie!
Druga sprawa. Zadnych komentarzy typu "Zapraszam do udzialu w konkursie". Nie bawie sie w takie rzeczy. Ale ostatnio chyba minela moda no konkursiki, co mnie niezmiernie cieszy.
To chyba na tyle. Pozdrowienia dla wszystkich tych, ktorzy czasem tu zaglądaja.

PS: Do "reklam" takich jak ta w komentarzach, też zalicza sie o co napisałam.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.04.2005 :: 17:18 :: bob13.neoplus.adsl.tpnet.pl

sayoko

szlag by to trafił! No,próbuję napisać o tym,że mnie też prześladują różne agusie,tamiczki i serduszka.Załamka!
26.04.2005 :: 17:16 :: bob13.neoplus.adsl.tpnet.pl

nie no,czemu mi komenta ucina?!

w każdym razie-taaaaa...od tej
26.04.2005 :: 17:15 :: bob13.neoplus.adsl.tpnet.pl

taaaaa...od tej
26.04.2005 :: 17:14 :: bob13.neoplus.adsl.tpnet.pl

sayoko

taaaaa...od tej
26.04.2005 :: 15:54 :: awe7.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

hejka, zdenerwowana? Cóż nie dziwię się często się tacy ludzie zdarzają, oj często. Nie przejmój się i po prostu ignoruj. Dobry sposób. Chociaż można czasami oznać sympatycznych komentatorów, oczywiście rzadko. Oprócz Ciebie osoby, które mają u mnie komenta (dokładnie 2 z Tobą 3:)), pisały całkiem przyzwoicie ale też dodatkowo na swoją stronę zapraszały;]... Czasami można zaproszenie przyjąć ale tylko jeżeli jest sensowne. A Kasiulki i Wojtulki niech wchodzą na blogi odpowiednie wiekowo. Pomieszałam trochę, sorki ale historia mnie zabija, 100 stron dziennie mordęga ;] Nio wyrabiam się w 2 godzinki;;;;;] buziaki
26.04.2005 :: 15:04 :: v20-s1.itpp.pl

shadowkitty

heh. Jak zwykle masz racje... =)
26.04.2005 :: 13:31 :: amv233.neoplus.adsl.tpnet.pl

malka91

Siemka!! Chciałabym Cię zaprosić na pewną stronkę. Jest to takie młodzieżowe forum, ale dopiero się rozkreca, więc potrzebujemy więcej użytkowników. Jest tam wiele fajnych działów, w których możesz porozmawiać z innymi na każdy temat.
Adres: http://forum.jajko.net/ Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam :)

Talk.pl :: Wróć