ailene - komentarze


Zubrówka z sokiem jabłkowym

Hie hie włąsnie odkryłam magiczne odstresowujace własciwoście tego eliksiru. Wszak, ze mam troche promili we krwi i mam tez niebagatelny powod do swietowania to nienapisze dzisaj zbyt wiele. 100% z polaka jest. Kolejene procenty w kieliszku.
- Komisja przychylna, panikowalam gdy ujrzałam pania Kobylke, jednak nie bylo o co.
- Pytania proste, troche namotalam przy jednym, ale najwyraznie zakumali o co mi chodzi.
- Komp nie nawalil.
- Mam wiecej punkow niz E. (ha ha ha).
- Zalozylam sie z Prophetem, ze ona bedzie miec wiecej punktow ona, mowila, ze odrwotnie. Obie przegrałysmy.
- Dostane nagrode za moje opowiadanie o aniolku (ta szkola kiedys zbankrutje przez te moje ksiazki)
- Prophet złamał obietnice i podwizl E na stacje (miała jej nie podwozic, za głupi tekst, ze "te tylko by dupy wozily"), a szkoda
- Hmm ojcec nie zrzedzil jak mnie o polnocy odbieral z miasta... ewolucja, czy co?!
- Odkryłam jak swietnie smakuje czekolada Wedla z paluszkami slonymi Lajkonika. Miodzio... Swoja droga to jak pijak jest glodny to wszystko smakuje...
- zajebiscie pije sie z Prophetem, Adzią Croft i M. Fulwybas jak to mawia mlode pokolenie.
- Jakas pani w oknie na drugim lub trzecim pietrze (nie mialam okularow) kazala nam sie wynoscic (delikatnie mowiac). M. mam przesrane bo to jej osiedle.

To chyba wszystko jak to zwykł mawiac Prophet" a teraz prosze zamknac wieko trumny i zaprszamy na prognoze pogody".
Ide trzezwiec.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.04.2005 :: 15:27 :: adl96.neoplus.adsl.tpnet.pl

:)

Co tak sama pijesz? Podzielilabyś się:) hehhe To znowu ja:) Też czytałąm My dzieci z dworca Zoo, a wiesz że jest jeszcze
21.04.2005 :: 14:20 :: cex222.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Jeszu 100% z polaka normalnie jesteś genialna...Żubrówka z sokiem jabłkowym ful wypas coś o tym wiem;)Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesów na maturce:D
21.04.2005 :: 13:16 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

No serdeczne gratulacje! Wiedziałam, że ci się uda !!!
21.04.2005 :: 12:53 :: awn63.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

słodko, mimo, że jestem domatorką jak wyjdzie mi z polskim też zamierzam zabalować. Zresztą Martyna powiedziała, że jak ja nie przyjdę na imprezkę to po mnie przyjdą. A to by było już źle. Zaraz biorę się za czytanie biografii autorów potrzebnych do prezentacji. Na cholerne moje szczęście większość mojej literatury to poezja więc za dużo problemu z problematyką nie będzie, zresztą większość o problematyce mówię już w czasie prezentacji, więc może się delikatnie mówiąc odwalą. Nio ja tam uwielbiam drinki te smirnofowe :) Nie czuć w nich alkocholu a dwa lub trzy totalnie wystarczą. Teraz żegnam Cię w rytm RED HOT CHILI PEPPERS. Trzymaj kciuki. BUZIAKI
Talk.pl :: Wróć