ailene - komentarze


Out of feelings

Odpłynęlam zupelnie w swiat obowiazkow. Nie mam nawet czasu na przemyslenia. Troche spokoju i wytchnienia daje mi kościól i spotkania na placu, przy swiecach i Barce. Ironia... zachowuje się jak sezonowy katolik... To co kiedys traktowałam jak społeczny przymus, nagle stalo się tak niezbedne...
Postaram sie nie rozpisywac. Mam sporo do wykłocia na jutro. Ostatnie dni liceum... Taki mnei czasem sentyment ogarnie, gdy pomysle sobie, ze cos konczy sie bezpowrotnie. Niewazne jaka jest moja klasa, czy nauczyciele... Chyba kiedys zatesknie za tym...
A jednak sie rozpisalam... Znowu zmaknelam sie w mojej skorupce, tak brutalnie rozbitej ostatnio. Wlasciwie jedyne co ostatnio czuje to zlosc na caly swiat. Resztakami sil hamuje sie by nie powiedziec niektorym osobom o jedno slowo za duzo. Jednym by to sie przydalo, drugich jednak moglabym skrzywdzic,a nie zaslozyli na to...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.04.2005 :: 17:01 :: awh28.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

HEJ.... TAK KONIEC LICEUM, ŻYCIE JEST TAAAAKIE PIĘKNE. I JEŻELI ZATĘSKNIĘ TO TYLKO ZA WSPANIAŁYMI ZNAJOMYMI, NAPEWNO NIE ZA SZKOŁĄ. Nie wiem jak sobie poradzę z maturką, coraz bardziej się peniam mimo, że próbuje o tym nie myśleć, no myśle bo musze ale nie za dużo. :) Jak będzie normalnie po wszystkim to się tak upije, żeby wytrzeźwieć tydzień później :).... BUZIAKI
07.04.2005 :: 13:38 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Może to ogólnie jakieś rozbicie psychiczne po śmierci Papy. A osobiście to uważam, że Ojciec Sw. cieszy się z każej modlitwy, no i każdy musi kiedyś zacząć, podjąć świadomą decyzję, że wierzę, bo takie są moje przekonania, a nie dlatego, że tak powinno być.
Talk.pl :: Wróć