ailene - komentarze


Dotknęła umęczonych powiek
Srebrny medalik opadl na dłonie złozone w modlitwie
Wyciągnął głowe w jej stronę
Ukojenie...
Nawet nie zadrżała kosa w jej dłoni
Łagodnie spojrzała na jego gorliwość
Zmęczone żyły na szyji
Napiete pod pergaminową skóra
Zapach skoszonego siana
Żniwa dobiegły końca
Ukojenie...
Gdzie byłaś, o Pani...?
Tak długo czekałem na Ciebie
Milczała
Powaga na jej twarzy
współczucie, spokój
Ukojenie...

Znikęła...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.03.2005 :: 20:16 :: awd2.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Jakby to powiedzieć. Chyba owładnął Tobą nastrój pielgrzymki do Częstochowy... Hmmm w moim wypadku jest całkiem inaczej. Zaczynam się poważnie martwić moją maturką z historii... eee tam no a maturcia ustna z polaka to już totalne jaja codziennie mam na nią inny pomysł i pewnie zmieni ze sto razy jeszcze kształt. Nio trzeba zacieśnić krąg pomysłów bo bibliografię już oddałam... Tak sobie myślę, że chciałabym znać pytania na maturę bardzo bardzo... Ludzie są okrutni, my tacy młodzi i już z nerwicą. Och potworny świecie... why?! pytam sie why?! Nie no może przesadzam ale po prostu jak sobie pomyślę o nauce robi mi się niedobrze więc nie myślę. Trza będzie od kwietnia na jakichś proszkach żyć bo człowiek tego tempa nie wytrzyma. wiesz może dlaczego u Ciebie zostawiam dłuższe komenty niż swoje notki na moim blogu?? hehehehe Nie ważne, tak bym chciała chodzić jeszcze do drugiej klasy... a za rok ze spokojem serca oglądać mistrzostwa świata, europy i olimpiadę zimową. Łyżwiarstwo figurowe górą... A ja którędy? Nie chce dołem... chce na Uniwerek Wrocławski. łeee Nie chce już studiować pedagogiki i filologii polskiej chce filologie słowiańską... idę sobie zbudować wesołe miasteczko. Buziaki Monia
Talk.pl :: Wróć