ailene - komentarze


DVD i zdziecinniały kot...

Ciekawe kto był tak madry by zakonczyc ta durna gre? Pechowa mikrofala zmienila sie w dvd. Jedno wreszcie przestanie narzekac na niedostateczne rozmiary monitora, a drugie bedzie mialo kompa dla siebie. Niezle to wykombinowali... zwlaszcza, ze doszlam juz do wniosku, ze rodzina B. nie jest stworzona do zycia w stadzie.
Chcerz sie pozbyc mamy? Kup dvd i wlacz Wladce Piercieni (wzglednie cos innego, w jej guscie). Tylko nie licz na to, że sama sie oderwie, by zrobic obiad.
Moj kot zdziscinnial po kastracji. Z Leniwego, wiecznie pokiereszowanego kociska, zrobił sie sliczny grubiutki kucurek o mentalnosci kociatka. Wystaczy ze rzucisz papierek a juz tarza sie po podlodze. Tylko jakos tak miałczy "cienko".
Głupawke mam dzisiaj. Nieobecnosc E. dobrze wpywa na moj organizm i psychike. Powoli wracam do emocjonalnej rownowagi. Szkoda tylko, że od poniedzialku rano znowu sie zacznie, czego ona nie wyprawiala z B... wszystkie szczegoly... Coz. trzba bedzie znowu zalozyc ochronny pancerz i przeczekac. Wytrzymam! Jeszcze tylko jakies 3 tygodnie!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.03.2005 :: 14:18 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Czy E. to jest Twoja siostra, albo koleżanka?Tak sobie czasem myślę, ze ludzie niekiedy specjalnie komuś opowiadają swoje pasjonujące historyjki, choć wiedzą,że komuś będzie przykro, albo,że go to nic nie obchodzi.Tylko powiedzieć tak nie wolno,bo wtedy oburzenie. Moja była koleżanka tak mi opowiadała co jej to chłopak nie powiedział, a czego jej nie kupił, a jak super całuje, a w ogóle zabrał ją do kumpla i poznała takich fajnych ludzi itp. itd. ... A ja wtedy siedziałam w domu sama jak palec, rzygać mi się chciało na sam dźwięk słowa miłość, a mój eks=chłopak obściskiwał się gdzieś z moją koleżanką. Może to była jakaś terapia ? No nie wiem, w każdym bądź razie wyleczyłam się po tygodniu sama.Bardzo skutecznie, bo jak sukinsyn chciał wrócić to nie miał do kogo. I dobrze mu tak!!! Przepraszam za brzydkie słowa, mam nadzieję,że nikogo nie urażą.
Talk.pl :: Wróć