ailene - komentarze


Pawn...

Przepychanka... a wlasciwie przeciaganie mnie z jednej strony na druga? Dlaczego? Bo bacia kupila mikrofalke...
A ja stalam sie pionkiem. A może od zawsze nim bylam? Karta przetargowa, cichym poparciem, przeciwwagą...
Zabawa w przeciaganie liny. Ktora strona silniejsza? Tam gdzie wiecej osob... Czy ja musze byc ta, ktora rozwarzy los rozgrywki? Czy musze pionkiem w rekach dwojki najbliższych mi ludzi?
Pytanie bez odpowiedzi...
Mnie tez nikt nie pyta o zdanie. To chyba nawet lepiej. Bo znow bym cos brzydkiego im wykrzyczała... "M.! My bedziemy korzytac!" "Mam nadzieje, że mnie poprzesz..." Dlaczego kaza mi wybierac?


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.03.2005 :: 14:29 :: avj133.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Tia najczęściej jest tak, że musimy wybierać i najczęściej wybór okazuje się zły... Ranimy tych, na których nam zależy i takie inne... Głupie życie..
16.03.2005 :: 11:24 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Wracając do poprzedniego tematu to filozofia średniowiecza jest dla mnie dość jałowym, powiedziałabym wręcz nudnym, a ten cytat znalazłam u koleżanki i tak jakoś mi się spodobał. Mam może nieco infantylne putanie, a mianowicie : jak zrobiłaś z boku te napisyOdpisz>Pozdrawiam !
Talk.pl :: Wróć