ailene - komentarze


Freak of nature...

Powinnam uczyc sie historii, ale czuje sie wyprana. Chyba jutro nie pojde do szkoly i wyuczę sie wszystkiego na piątek.
Głowe zaprząta mi tyle rzeczy, że z dnia na dzien czuje sie coraz gorzej. Codziennie rano, budząc sie spogładam w okno z nadzieją, że zniknie w koncu snieg. Podworko pokryje sie syczyscie zieloną trawą. Otworze okna i balkon na oscież i bede biegac boso po dworze. Eh... mrzonki. Jednak tak bardzo brakuje mi tego. Tak samo jak tego wewnetrzengo spokojnu. Potrafie nagle bez powodu zerwac sie ze scisniętym zoładkiem. Nie moge jesc... cokolwiek wezme do ust sprawia, że czuje sie zle i nie jestem w stanie tego utrzymac. Do tego czuje sie sie taka zniszczona i brzydka. Nie moge patrzec na siebei w lustrze. Widze te fałdki na brzuchu, przezedzone oczy i wystajace obojczyki. Wybryk natury... w jedym miejscu wystajace kosci, w drugim warstwa tłuszczyku.
Mam juz dosc tego wszystkiego, najgorsze jest jednak to, ze jestem dopiero w połowie drogi. Najgorsze jeszcze przedemna. Jak ja przezyje te trzy miesiące...?
Jest jednak malutka rzecz, ktora mnie cieszy... Blyszczy sie teraz na mej ręce. Podarował mi pierscionek. Od dawna marzyłam by dal mi taki prezent. I doczekałam się...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć