ailene - komentarze


Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie...

Wciaz czuje w pokoju jego zapach. Feromony... Jedna z pierwyszych rzeczy, ktora pokochałam w nim. Heh... wyczerpałam swoj tygodniowy limit. Zawsze co wtorek wyczeruję go. A potem czekam do nastepnego wtorku, łatając tesknotę telefonem i intrnetem...
Jakos tak dziwnie dużo sie wydarzyło. Jakby ten dzien nie miał dwunastu godzin tylko dwadziescia cztery. Obudziłam sie z bolącym brzuchem. Mama nafaszerowała mnie lekami i znow usnełam. Zaspałam. Ledwo wyrobiłam sie do szkoły. Napisałam wsponie z Prophetem sprawdzian z angola. Nasz wychowawca pan C. pamietał o nas i wszystkim laskom podarował po batoniku. Ah te kaloryjki... zasłodziło mnie po dwuch gryzach. Odwykłam zupełnie od słodyczy. Podjechalysmy, z Prophetem po wyniki. Ironia... niedobór żelaza i jednoczesnie uczulenie na ten pierwiastek... Eh... mam nadzieje, że to cale znachorstwo cos wymysli, nie po to panstwo płaci im tyle kasy, żeby pierdzieli w stołki. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze...
Moje Honey podarowało mi wreszcie prezent na urodziny. Tak mi troche przykro bylo, bo myslałam, ze o mnie zapomiał. Miło się zawiodłam. Bizuteria... he he to co kocham najbardziej. W dodatku przepuscilam urodzinową kase. Dokonalam wyboru - lepiej byc nierozsądną i szcześliwą, niz roazsądna i nieszczesliwą. Kupiłam naszyjnik nad ktorym zastanawialam sie tyle czasu. Nie żaluje... zobaczymy jesczze co mama powie. Pewnie bedzie wywijac oczami jak zwykle.
Nawet tato o nas pamietał. Kwiatki nam przyniosł. Nie bede dzisiaj ironizowac mimo, że bardzo mam na to ochote. Bardzo milo z jego strony, że o nas pamietał w ten jeden dzien w roku.
Usnełam mu dzisaj na rekach. Taka jakas przymulona bylam. Mnostwo stresu kosztwał mnie ten angielski. Opowiadal mi cos, obudzilam sie gdy pytał czy mi sie podobalo? Tak tak oczywiscie. Sciemniac musialam. Nawet ie wiedziałąm o co chodzi.
Ale ja glupiutka jestem. To chyba pierwszy typowo pamietnikowy wpis na tym blogu. Reszta to jakies wywody bez łądu i skladu. Przestaje sciemniac i uciekam uczyc sie historii.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć