ailene - komentarze


Zatopiłam się w słowach...

Dawno nie przezywalam tak książki. Nawet nie przeżywalam, ja wprost nią zylam, chłonęłam każde slowo. Cokowliek bym nie zrobiła, czegokolwiek miałoby nie byc, liczylo sie tylko, ze zaraz to skoncze i wreszcie bede mogla wziac ja do reki i poczytac. Wiem, brzmi jak uzaleznienie, jednak ostatnio coraz rzedziej wpada mi w rece taka powiesc, ze zatapiam się do głebi.
Eh... szkoda, ze juz ją skonczyłam. Ksiązki Wisniewskiego maja jedna generalna wade, koncza się. I to zazwyczaj niewesoło. Zakonczenie Losu Powtorzonego troche mnie rozczarowało. Nie tak powinna skonczyc się ta ksiązka. Narzekam... jednak ostanio zdecydowanie brakuje mi happy endow. Chyba znowu zabiore się za Harrego Pottera...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.03.2005 :: 12:35 :: awh18.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Przeyznaje bez bicia nie czytałam nic Wiśniewskiego. Ale też przyznaje bez bicia, że wszystkie Harrego przeczytałam, a moje uzależnienie objawia się tym, że czytam Mastertoona choć wiem, ze w nocy nie będę mogła zasnąć, bo każda jego książka jak na dobry horror przystało kończy się źle... bardzo źle. No ja mówiłam, że Kinga kocham ale on ma całkiem odmienny styl pisania od wszystkich pisarzy, których znam. Nie wiem co jest z moonwalkersem wejdę zobaczę. Ni nazywaj tych dupków co mnie prześladują hakerami. Haker to osoba, którą podziwiam, zwłaszcza jej znajomość na systemie, a to są góra chakerzy jeśli wiesz o czym mówię. Komp do reinstalki papapapapa:) BUZIAKI
03.03.2005 :: 23:05 :: 213-238-102-218.adsl.inetia.pl

pycia13.talk.pl

heycia masz fajnego bloga
szablo taki jak u mnie
pozdrawiam paa
odwiedz mnie i zostaw komcia
dziekuje bardzo do przodu
03.03.2005 :: 22:19 :: cfu252.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Polecam ksiazki Coelho szczegolnie
Talk.pl :: Wróć