27.02.2005 :: 09:43
Refleksje dnia wczorajszego... Własnie skonczyło sie przeminelo z wiatrem. Jak ja kocham ten film... Dziwne refleksje ogarnely mnie dzis. Uswiadomilam sobie jak wiele rzeczy kocham w zyciu. I tych błachych i tych głebszych. Tych materialnych i tych duchowych. Kocham moja rodzinke, mimo ze jest zlosliwa, wredna i cigle sie ze mnie nabija. Kocham przytulac sie so mamy (wiem, dzieciuch we mnie wychodzi na wierzch), kocham dogryzac tacie i klocic sie z siostra. Kocham moje Honey, za to ze jest moim Honey i za jego zapach. Kocham moich przyjaciol po prostu za to, ze sa. Kocham proze pana Wisniewskiego, a jego samego za to ze stworzyl Jakuba. Kocham jesc jagody kanadyjskie prosto z krzaka. Kocham biegac boso po trawie. Kocham tulipany kazdego koloru. Kocham Słoneczniki Van Gogha i Guarenice Picassa, kocham zachwyt, ktory we mnie budzą. Kocham czytac ksiazki, czuc jak wraz z szelestem ston upływa w nich czas. Kocham wiersze Tetmajera, kocham subtelny erotyzm w nich zawarty. Kocham nie miec pieniedzy. (Irracjonalne, nie? Zawsze gdy mam pełny portfel nie wiem co kupic, czuje sie rozdarta, bo chce zbyt duzo rzeczy. Nie ma pieniedzy - nie ma problemu.) Kocham pisac, czuc jak słowa wiaza sie w zdania i nagle pojawia sie sens. Kocham moj komputer. Uwielbiam miec klawiature pod palcami i szłyszec szum wentylatora. Kocham zanurzac rece w niezmielonej kawie, uwielbiam dotyk tysiecy ziarenek na skorze. Kocham morze, za jego swierzosc i blekit. Kocham widok z mego okna, kocham patrzec jak zmienie sie w zaleznosci o pory roku i dnia. Kocham srebrna bizuterie i czarne bluzki z duzym dekoltem. Kocham błakac sie po Wrocławiu, w poszukiwaniu ciekawych rzeczy. Kocham dlugachne kolczyki o etnicznych wzorach i czarna koronkowa bielizne. Kocham uczucie wolnosci, gdy wieje wiatr. Kocham Świeta, zapach grzybow i kompotu z suszkow, w swietle choinki. Kocham szum lisci pod stopami jesienia. Kocham zwiewne lekkie sukienki i buty na wysokich obcasach, w ktorych wygladam po prostu ładnie. Kocham niebo za jego kolory. Kocham podroze, kartki i opowiesci zza granicy, kocham uczucie jakbym poznawała inny swiat. Kocham muzyke... kocham stan w ktory mnie wprowadza. Kocham magie... magiczne opowiesci i postacie. Kocham za to, ze pozwalaja mi marzyc. Kocham naduzywac słowa kocham i kocham kochac...