ailene - komentarze


Bliskie spotkanie trzeciego stopnia...

z chirurgiem szczękowym. Juz mnie wyszstko boli na sama mysl. Spac nie moglam, bo moja wyobraznia tworzyla cos na kaształt chirurga-seryjnego mordercy. Wielka postac, w bialych gumowych rekawiczkach, czepku, z obcegami i wiertarka w dloni. Ale dosyc tego uzalania sie nad soba, trzeba przełamywac swoje leki. Od dzisiaj jestem dzielna!
Wreszcie ujrzałam w ksiażce kres sredniowiecza. Ostatnie dwa rozdziały. Normalnie szczesliwa jestem. Tylko, że wiekszośc osob, ktore znam zabrała sie za maturke z polskiego, a moja nadal pozostaje w sferze planow. Chociaz, jakby nie patrzec to kwestia tygodnia. Wszystkie materialy mam, wiec tylko zebrac sie i napisac. No własnie tylko trzeba zebrac sie, a z moja mobilizacja nie najlepiej. No coz, ale jak ktos w dzien uczy sie histry, a w nocy gra w Blood Omena, albo bezskutecznie usiłuje zrobic szablon do bloga to wszystko wiadomo. Rożne to maturzystom rzeczy strzelaja do glowy...

Post epilog:
Mam jekies dziesiec minut na napisanie tej notki, moje Honey wlasnie je obiad na dole. A ja jesc nie moge chlip chlip. Po dwuch krzywych, aczkolwiek dorodnych osmekach pozostaly ziejace dziury. Wszyscy panikowali. Ja wygladalam jak duch, mamie sie rece trzesly, a facet myslal, ze mu mdleje na fotelu. Mi sie tylko niedobrze od znieczulenia zrobilo... W koncu juz zeby mnie uspokoic zaczal nazywac mnie kotkiem. Teraz jeszcze gora tabletek i moge zyc dalej.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.02.2005 :: 14:22 :: avg15.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Byle on sobie w łeb nie strzelił, bo takie myśli też nachodzą... Chciałabym być na końcu średniowiecza, jestem gdzieś pośrodku starożytności no ale maturke z polskiego mam zrobioną, ciekawe, czy w miesiąc uda mi się nauczyć trzech lat z histy... Jedyna rzecz, która mnie pociesza, że są fragmenty historii, czyt rewolucja francuska, II wojna światowa, i kilka innych, których ie olałam i wystarczy drobne przypomnienie, i skorygowanie pamięci... Spróbuje Twoją propozycją się pouczyć, pierwszy punkt mam zrealizowany od 1 stycznia ksiązki z histy są na moim biurku w bardzo widocznym miejscu... Co do obrazków z aniołkami, też zbieram i mam zawalony nimi i wróżkami cały komp. Co do szabloniku, to użyłam w nim syrenki fajna jest no jak dopracuje co stanie się kurna w końcu dzisiaj to dam Tobie adresik, hasełko i będziemy mogły się bawić, w przewie między nauką... ... Jestem za tym, żeby srobić dział oceniania blogów, hehehe będziemy tyrankami nikt nas nie będzie lubił będziemy ostro oceniać, no oki kończę bom się rozpisała... BUZIAKI
Nienawidzę jak ktoś oprócz mnie dotyka mojej szczęki fuuuu bleh łeee, ostrzegam jestem w stanie pogryźć
Talk.pl :: Wróć