ailene - komentarze


Morze...

Mia³am cudowny sen. Odzwierciedlenie wszystkiego za czym teraz tesknie.
Wysz³ysme ze szko³y, we trzy, ja, E. i A. Wszystko by³o jak zawsze. Tylko, ze by³o lato. Piekny s³oneczny dzien. Gdzies poznika³y te paskudne rajstopy, kozaki i kurtki, krepujace nas teraz. E jak to E wyskoczy³a w krotkawej spodniczce, a A w szortach. Ja by³am dziwnie ubrana. Irracjonalnie wiedziam, ¿e mam na sobie stara spódnice mojej mamy, d³uga za kolana, szyta z ko³a. Owszem mamy z mamci± taka kiecke, tylko ze jest czarna, ta z mojego snu byla wzorzysta i kolorowa.
Sz³ysmy sobie z A osemka. Nagle ku naszej konsternacji zatrzymala sie ko³o nas E. Jecha³a swoim zielonym maluchem. Dziwne... zawsze do szko³y przyjezdzala pociagiem, rodzice nigdy nei dawali jej samochodu. Jednak jej auto nie mialo dachu, na dodatek mialo tylko jeden rzad siedzen. Spojrzala na nas z charakterystycznym sobie blyskiem oku i spytala sie czy jedziemy z nia. Bez s³owa wpakowa³ysmy sie jej do samochodu. Wzielam E na kolana, prowadzi³a, A siedzia³a obok. Ruszy³ysmy z piskiem opon. Przez chwile, kontem oka dostrzeg³am dziewczyne, ktora zawsze dojezdzala z E do szko³y. Liczy³a na to, ze sie zabierze z nami do domu. E nigdy jej nie lubila,, wiec po prostu ja olala. Ciekawe czy bylaby do tego zdolna w rzeczywistosci...?
Dzwinie sie czu³am w czasie tej podrozy. Tak sie sk³ada, ¿e nie ufam E jako kierowcy. Owszem, prawko zda³a, lecz od tego czasu, czyli prawie po³ roku, nie siedzia³a za kolkiem. Dodatkowo denerwowa³a mnie jej poza, mowica "Ja, swietny i doswiadczony kierowca", ale o tym innym razem.
Nasza olesnicka osemka wyglada³a troche inaczej. By³o mnostwo mostow i kilka pasm drogi. E docisnela gaz do dechy i pojechala setka (tak! setk± maluchem!). Musia³am zasnac po drodze, gdy sie obudzilam jechala jeszcze z nami J. Na drodze zaczely pojawiac sie dziwne znaki. Nigdy takich nie widzialam. J powiedziala, ze za nimi musimu zaczac oddychac (!). Jeden z nich stal przy ogromnym drewnianym mosci, na ktorym konczyla sie trasa. E zatrzyamal sie i wyszlysmy z auta. Gdzie dotar³ysmuy...? Nad morze... W biegu zdejmowa³ysmy buty i rzucalysmy sie do wody. Mialam troche oporow. Ba³am sie o spodnice mamy, jednak gdy zobaczylam dziewczyny calutkie zanurzone w wodzie, ola³am wszystko i zamoczylam sie cala.... Potem sie obudzi³am.
Chlip chlip... czy takie fajne sny musza sie konczyc? Brak mi tego wakacyjnego szalenstwa. Ktos rzuca haslo, zarzucamy cos na plecy i w droge. Ale juz niedlugo...


Imiê:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.02.2005 :: 14:13 :: avv174.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Witaj, mi³o Ciê znowu czytaæ... ... Z tego tekstu wnioskuje, ¿e jeste¶ z Ole¶nicy... Nigdy nie wiedzia³am gdzie do koñca mieszkasz, tylko tyle, ¿e ko³o Wrocka. No je¿eli to Ole¶nica, to to niesamowite. S³uchaj na impreze rowerow± w szklarskiej przyje¿d¼a kupe osób z ole¶nicy i Wrocka. Moja siorka zna grze¶ka, tomka i takich innych. Oni na rowerkach je¿d¿± ... Twój sen o boziu, kiedy ja rano budzê siê po takim ¶nie rycze jak bóbr. I tylko pocieszam siê my¶l±, ¿e w cholere w czerwcu wszystko rzuce i pojadê najpierw na trzy dni do wrocka, kole¿anka kole¿anki ma mieszkanie i to puste wiêc zabalujemy ... A potem nad morze równie¿ z psiapsió³ami s³odki Ko³obrzeg imprezy i du¿o wody. No i oczywi¶cie weso³e miasteczka, tak tak weso³e miasteczko byæ musi... Potem mo¿e nad morzem jak±¶ pracê maj± nam starsi za³atwiæ, mam nadzieje, ¿e to bêdzie w sklepie nie przy garach... No i jeszcze mama obieca³a zafundowaæ, wycieczkê zagraniczn± (londyn?!) za zdan± maturkê. Do tego jaki¶ wypad do aquaparku w libercu (babilon) jest zajebiscie... No i wystarczy mi to na piêæ kolejnych lat kucia, czyt. studiowania. Co do blogu to robiê szablonik.... jeszcze co¶ wymy¶le i napisze gdzie robimy go chyba w jakim¶ anglojêzycznym portalu, jeszcze nie wiem, ale tam mo¿na obrazki na serwer zrzucaæ... Co do cytatów zawsze je zapisuje i zbieram, kocham zw³aszcza szekspira (Shakespeare )... To ju¿ chyba wszystko, buziaki do nastêpnej notki...
20.02.2005 :: 10:47 :: amw74.neoplus.adsl.tpnet.pl

wampirek

hej! no mnie siê te¿ tak zdarza.
a tak w ogole masz fajnego blogasa? czemu ja tego wczesniej nie zauwazylam? .
jak znajde chwile, bo tez kuje do matury, to sobie calego przeczytam. teraz pozdro i nara.
Talk.pl :: Wróæ