ailene - komentarze


Emocjonalna rozpierdolka!

Błagam zabierzcie mnie stad! Jak Boga kocham zaraz zrobie komus krzywde. Dawno sie tak nie czulam. Chyba mam nerwice. I nawet nie mam sie na kim wyrzyc...
Od rana robie za pieprzona nianke i gosposie. Gotuje, sprzatam i bachory pilnuje. Kuzwa kiedy ja mam sie uczyc do matury ?! W dodatku mialam zarchiwizowac dane na kompie i dwie plytki dvd poszly sie jebac. Cholera piec zlotych w bloto poszlo. Jestem bez grosza przy duszy, a pieprzona nagrywarka jeszcze mnie w konia robi.
W dodatku po balym domu niczym stado bawolow z gory na dol lataja bachorki, ni z tego ni z owego zaczynaja piszczec. Moge to?! Moge tamto?! Włacz to! Daj nam pograc w simsy... Kuzwa. W dodatku durna zupa wykipiala, przez godzine siedzialam i szorowalam palnik. Nie chcialo zlazic. Myslalam, ze skopie piekarnik. Jedyne w czym pokladam nadzieje to kluski. Chociaz jeszcze ich nie zagotowalam, wiec niewiadomo co z nimi bedzie. Jak wyjdzie bełt to chyba skocze na głowke z balkonu.
Bez sensu... To mam napady dzikiej zlosci, to chce mi sie plakac. W dodatku o szesnastej bede wynki. Wreszcie bede wiedziec co mi jest. Denerwuje sie...

21.03 Kluski wyszly. Troche glutowate ale smaczne. Wow! Jeden z niewielu moich sukcesow kulinarnych i chyba jedyne co mi sie dzisiaj udalo. Lipa.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.02.2005 :: 13:50 :: avs236.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Przeprasam, naprawdę wiem, że nieładnie się śmiać z czyichś problemów, ale sposób w jaki to napisałaś, mnie totalnie rozwalił... A tak poważnie to wiem co czujesz. Moja mama rok temu wzięłą gości. Trzech dorosłych facetów i piątkę dzieci w wieku 3 - 7 lat... Tak to był horror. Po tych wydarzeniach miałam tak sprasowaną psychikę, że wolę nie pamiętać. Jak o nich tylko pomyślę, od razu szukam środków na uspokojenie, waty do uszu i jakiejś gryzaczki w zęby ... W tym roku też chcieli przyjechać. Stanowczo odmówiliśmy ... Co do kuchni to się nie przejmój. Teraz pewnie coś bym zrobiła (oczywiście z przepisem w ręce), ale pamiętam czasy jak robiłam gofry miałam dodać albo śmietany albo masła, dodałam to i to i wsio, było po gofrach. Mam nadzieje, że dzieci nie skrzywdzisz daj im jakieś zabawki niech się bawią (no chyba, że scyzoryk, będzie spokój) żartuje... Napisz co tam z wynikami nadal twierdze, że wszystko będzie oki Buziaki... Ale my do siebie często piszemy Jesteśmy już stałymi bywalcami na swoich blogach Jakieś zniżki by się przydały, albo karty stałego klienta PAPAPA
16.02.2005 :: 17:31 :: daj208.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tercju$

Na moim blogu www.tercjuszek.talk.pl jest konkurs. Zgłoś sie bo to co teraz potrzebne masz! i masz ogromne szanse poinformuj kumpli o tym konkursie proszę!
Talk.pl :: Wróć