12.02.2005 :: 21:50
Ku klux klan... Przez prawie cały dzien włóczyłam sie z Prophetem po Wrocławiu. Najlepsze jest jednak to, ze przymierzyłam sterte ciuchów, obeszłysmy dziesiatki sklepów, a nia mnie nic nie ma. Oczywiście nie dosłownie nic, aczkolwiek, nic co miesciloby sie w wąskim przedziale mojego wybrednego gustu, bylo po sensownej cenie i jeszcze na dodatek lezało na mnie dobrze (juz nawet nie idealnie, tylko niech chociaz rozmiar pasuje). Bez sensu... rozmiar trzydziesci cztery jest troszke za waski, a trzydziesci szesc za szeroki. Czy nie mozna tym niewymiarowym klientkom wyprodukowac trzydziesci piec?! Kiedys wszyscy mowili mi, ze jestm normalna. Nieniawidziłam tego. Jak słyszałam to slowo to widziałam tylko moje sadelko. A teraz? Osiem kilo mniej i zadnych ciuchow, ktore by lezaly idealnie. W dodatku moje biodra... cos okropnego. Z przodu wszysko lezy perfekcyjnie, zgrabniutko, z boku także, a pod pośladkami koszmarnie się marszczy. I jak ja znajde spodnie na kant na mature? Wszystkie wygladaja na mnie koszmarnie. Nie chce tygodniami latac w spodniczce (o ile ja znajde oczywiscie, bo stara jest za duza). Dobrze, ze chociaz czerwone stringi leża bez zarzutu... Tak na marginiesie to w koncu znalazlam cos co na mnie pasowalo. Tylko, ze musialam zmienic moje zasady, bo nie bylo tej bluzeczki w czarnym kolorze (chlip chlip) ale wrzosowa tez jest sliczna. Hehe od razu poprawil mi sie humor, zwlaszcza, ze mamcia nie zrypala mnie za to, ze cale pieniadze wydalam tylko na bluzke. Tez jej sie podoba hehe. Tak dziwinie mi się dzisiaj zrobilo. Nie chodze i nie lubie chodzic sama po nocy. Wyobraznia zawsze płata mi figle. Nagle czuje sie osaczona przez dzwieki i obrazy pochodzące z horrorow, ktore obejrzalam. Wracalam przed chwila od kuzyna. Droga przy ktorej znajduja sie nasze domy, nie jest utwardzona. Lud stopnial, deszcz popadla i zrobilo sie bloto po kolana. Musiałam isc przez ogrodki. Nie bylo to przyjemne przezycie. Zwlaszcza jak kilka metrow od siebie zauwazylam ubranego na bialo osobnika, rodem z amerykanski filmow o tematyce rasistowskiej... Zdebialam. Dopiero po chwili uswiadomilam sobie, ze to tylko zabezpieczone biała folia drzewko... Coz trzeba byc mna by przestrzaszyc sie drzewa... Tak jeszcze przy okazji to doprawilam sie do reszty. Zapalenie ucha, łamanie w kościach, ziemne drzeszcze... Moje ferie zapowiadaja sie zajebiscie.