ailene - komentarze


Zgubiłam gdzieś swego anioła...

Przeciez tylko wypadały mi włosy... Nawet specjalnie im sie nie przygladala, tylko siadła do biurka i zaczeła wypisywac skierowania. Tu tarczyca, tam morfologia, usg i jeszcze tuzin innych. Nie! Mam przeciez alergie na znachorów! Ja nie chce! Miały byc tylko włosy, jakis płyn by w koncu przestały wychodzic...
Runeła moja filozofia, oparta na podejsciu "eeetam" i "na coś trzeba umrzec". Mam ochote sie rozpłakac.
Jeszcze on wzial mnie na spytki i zaczal wypytywac o bloga. Nie umiem kłamac ludzi, ktorych kocham. Obiecał, ze nie bedzie go szukał. Jednak boje się, ze znajdzie go. Sa pewne rzeczy, których nie powienien przeczytac...
Czemu zawsze gdy wydaje mi sie, ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku, musi spieprzyc sie dokumentnie? Moja wizja cudownie leniwych ferii padła z wielkim hukiem. Co bede robic? Martwic sie i ganiac po znachorach. Boje sie...

Dziekuje za komentarze, naprawda podniosły mnie na duchu... Ciesze sie, ze jestescie...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.02.2005 :: 15:03 :: avy59.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Co do kłaczków to się nie martw, laska chyba z lekka przesadziła... Brak doświadczenia czy cuś :) Moja młodsza miał ten sam problem. Włosy wypadały jej garściami, tonami, setkami itp... Dostała jakiś paskudny śmierdzący szampon i odżywkę... Następnie podcięła sobie włosy i wszystko ustało... Więc nie ma co się przejmować. Co do tego bloga nie wydaje mi się, że piszesz coś czego nie możesz czy czego nie powinnaś... Wszystko zależy od Ciebie. OKI właśnie skanuje sobie kompik i już 9 trojanów znalazło. Cholercia jak ja im się włamię do mojego kompa to pożałują... Nio buziaki. Ciężko będzie się wkopać w ziemię na Syberii, nie sądzisz? No ale od czego jest ten przystojny służący... papapa
Talk.pl :: Wróć