ailene - komentarze


Lilie...

Czegos mi brakuje. Tylko nie wiem czego. Moze kogos do pogadania? On sie uczy, Propheta nie ma, H. sie uczy. Dla odmiany ja sie nie ucze. Nie mam sily. Wiem, mam potwornie duzo do nadrobienia, zdaje soie z tego sprawe. Ale dzisiaj juz nie jestem w stanie. Od jutra mam ferie. Czwartek i piatek daruje sobie. Juz i tak na wiekszosci przedmiotów nie robimy nic. Wiec po co isc?
Moja samotnosc topie w... htmlu. Nadal usiłuje zmajstrowac jakis ciekawy, a przede wszystkim moj własny szablon do bloga. Heh... nie wychodzi mi nic. Jak we wszystkim zresza. Im bardziej sie staram, tyz z wiekszym hukiem padaja moje plany. Ferie pewnie tez nie beda takie jak zaplanowalam. Oby tylko wypalil sobotni wyjazd...
Jeszcze ten zapach... Lilie, od niego, czuc w calym pokoju. Pachnie tak upajająco. Czy kwiatkiem mozna się nacpac? Dziwnie się czuję. Własnie tak jakbym byla naćpana. Problem w tym, ze nigdy nie bylam, wiec skad moge wiedziec?


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.02.2005 :: 20:46 :: awr91.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Zapomniałam napisać o html- ku... ja dostaję epilepsji jak myślę o tym, że muszę zmienić mój szablon. On jest mój mam jeszcze dwa swoje. Używając front page można cosik zmajstrować, jeżeli masz otwarte stronki z setkami skryptów i innymi edytorami htmla. Pocieszyłam?... nie...? Tak myślałam, nie bój będzie spoksik... Miłej pracy... zabawy, tak będzie lepiej... BUZIAKI po raz drugi :)
10.02.2005 :: 20:43 :: awr91.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Z liliami nie przesadzaj, bo one naprawdę odurzają :) Ja uwielbiam zapachfrezji i kolory, to niesamowite, żeby kwiaty miały tyle kolorów (niebieski!!!)... Słodkie ferie tak moje marzenie wyspać się porządnie, następne to w końcu zmajstrować ustną z polaka i pojechać do Wrocka. No zobaczymy... Nie piszę nic o nauce, bo to byłaby lekka przesada :) ile można... Co do naszej chatki oczywiście kominek, 3 komputerki, żebyśmy mogły uzupełniać blogi. I może jakiś przystojny służący?????????? BUZIAKI
10.02.2005 :: 15:01 :: dial-7203.wroclaw.dialog.net.pl

prophetofdoom

a cha i nie ćpaj tyle tych lilli bo to niebezpieczne, przyzwyczisz się i co potem szukaj ich po sklepach...
10.02.2005 :: 15:00 :: dial-7203.wroclaw.dialog.net.pl

prophetofdoom

och ailene, jak nie masz w z kim gadać to wiesz że prophecik zawsze słucha i drzwi stoją dla ciebie otworem, oprócz tych monetów kiedy nie ma mnie w domu, to cię jednak i tak nie powinno martwić bo wtedy najczęściej siedzę u ciebie :D, co do majstrowania to wiedz że trening czyni mistrza (tytlko że nie każdy mistrzem może zostać, ale to już inna bajka :P), o sobotni wyjazd się nie martw, wszystko jest już aplanowane, ja się raczej boję piątku i siedzenia w kinie na kubusiu puchatko, pogieło go czy co? pana C. oczywiście..., ale i tak już mamy ułożony plan dziłania (wchodzimy do kina siadamy wygodnie na fotelach a jak i wraz ze zgaszeniem światła znikamy i my to znaczy ja U. i A., mam tylko nadzieję że po dzisjaszych zawodach będę miała siłę chodzić po sklepach....?!
trzymaj się ailene i szykuj herbatke wieczorkiem przybywam... :D seeya!
Talk.pl :: Wróć