ailene - komentarze


Z czerwoną różą w dloni...

... przyjechał do mnie. Tak, tak też nie mogłam w to uwierzyc. Zrobiło mi się tak miło. On, wysiadający z autobusu i czerwona róża własnie dla mnie... Mały kwiatek... zadziwiające ile emocji moze przyniesc ze soba. Teraz stoi sobie w wazonie. Troche zwiędł, bo ciepło jest w pokoju. Szkoda...
Zaskoczył mnie zupelnie, mimo ze juz od dawna marzyłam, że przyjdzie do mnie z kwiatami. Chyba dlatego spoznil sie na autobus. Razem z PoD (Prophet of Doom) czekalysmy na niego, objadajac sie bakerollsami i polewajac z Bravo. Co za durna gazeta, dawno takich głupot nie czytalam. "Britney Spears kurą domowa" myslalam, że padne. Poza tym kto co za idiota w gazecie, ktora czytaja dzieci w przedziale wiekowym 13 - 15 zamieszcza artykuly typu "kochaj się bezpiecznie"?! Przeciez to chore. Z jednej strony seks jest beee i feee a z drugiej, zabawiajcie sie ile wlezie! Robia bachorom wode z mozgu, a potem sie dziwią, że wzrasta liczba mlodocianych mamus i tatusiow. Ale olac Brawo i brukowce jego pokroju.
W ogole to miałam cudowny dzien. Co moze byc lepszego od spedzenia calego dnia w ramionach ukochanej osoby... romantyczna muzyka, przcmione światło świec i ciche rozmowy... Brakowało mi tego...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.02.2005 :: 22:46 :: dial-4471.wroclaw.dialog.net.pl

prophet of doom

jasne jasne, to że z kwiatkiem to prawda, to że czekałyśmy to też, że wpierdzielałyśmy bakerollsy to też, że trzynastoletnie idiotki się zdarzają w to też uwierzę, ale nie mogę zajarzyć po h... i kto na to pozawala że wydają takie szmaty i to jeszcze w naszym kraju... (Bravo) :0 ale wracając do tematu, po cholera wiążecie się z ososbami które albo są gdzieś far away, alebo wogóle mają jakieś hallo, czy nie lepiej po prostu znaleść sobie miłość, która nigdy nie zdradza (chyba że ktoś inny siedzi za kierownicą), nie wypomina ci błedów (chyba że masz pokładowy komputer i wyświetla ci wielki wykrzyknik jak zrobisz coś nie tak), zawsze cię słucha (wystarczy lekki skręt kierownicą a pynie tak jak mu zagrasz), nigdy cię nie opuści (chyba że go sprzedasz), niegdy nie zawodzi (chyba że zapmnisz wlać paliwa), tak więc widzicie samochód to najlepszy obiet miłości XXI wieku, no bo tylko popatrzcie, samochód jako taki jest ci supełnie podległu i wogóle nie sprawia kłopotu , umyjesz go od czasu do czasu, wypolerujęsz i jak nówka, a po za tym kto ci codziennie wozi dupe jak nie auto... :D POZDROWIONKA
02.02.2005 :: 18:08 :: cpe72.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Zadzdroszczę Ci, że masz tą ukochaną osobę. Ja niby też, aż dzielą nas setki (jak nawet nie tysiące kilometrów )...Kocham go, ale co mogę zrobić skoro ja jestem tu, a Kubuś tam??? Po prostu żye jakby go nie było, a w samtności popłakuje. To jest tak:jak nie masz faceta, to cierpisz; jak masz to jeszcze bardziej cierpisz!!!
Co do Bravo to się zgadzam. Kiedyś raz przeczytałam i teraz już tego gówna nie kupuje. Plotki i tylko plotki, a oprócze tego za dużo o seksie. Mnie ten temat nie podnieca tak jak większość 13-nasto latek. To chore... One tylko i wyłącznie o tym. I to chyba dlatego, że czytują tego typu gazety....Sprawa jest warta dyskusji...!!!!
Kwiatek
02.02.2005 :: 14:29 :: awk53.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Zazdroszczę Tobie tego dnia... Mimo, że na bark towarzystwa narzekać nie mogę. Bo jest wspaniałe, to jednak, czasem brakuje mi ich (dzieli nas 20 km). A co do brawo zgadzam się z Tobą całkowicie. Dlatego to po ulicach latają 13 wyglądające jak 20 po przejściach... Tak poza tym co do Twojego komentarzyka Ja niestety nie mieszkam nad morzem a w górach (Karkonosze :)) Po prostu co roku do Kolobrzegu na wakacje jeżdźę i kocham to miasto... Wiesz co do matury to zdaję też histkę, jestem na starożytności, od około pół roku. Nic tylko znaleźć gałązkę. No kończę słuchając Fortune Feaded, Red Hotów... Buziaki, (zapomniałabym, moje wiersze też są trochę przerażające (przynajmniej mnie przerażają,), ale co tam po mnie jeszcze nie przyjechali :)))
01.02.2005 :: 22:29 :: bnz123.neoplus.adsl.tpnet.pl

bellaabla

Jeszcze do jutra rana zbieram propozycje na konkurs
Atencjone- OGŁASZAM KONKURS NA NAQJNAJNAJNAJFAJNIEJSZY OPIS GADU-GADU!!! do wygrania niesamowite nagrody np.polecanie bloga przez dłłłłłłłłłłłłługi czasi i komentowanie prac na zwycięskim blogu !!!
czekam na zgłoszenia do środy rano !!!
Nie zwlekaj
Jest duża konkurencja bardzo podobają mi się dotychczasowe więc postaraj sie - Cenne nagrody
Talk.pl :: Wróć